متن لوح تقدیر برای ماما

30اردیبهشت روز ملی جمعیت
مارس 19, 2018
18اردیبهشت روز بزرگداشت شیخ صدوق
مارس 19, 2018

متن لوح تقدیر روز جهانی ماما

نعم اجر العاملین عنکبوت 58

 

مامای مهربان و فداکار/ فرشته ی سبزپوش ایثارگر/ نگاهبان جان مادر ؛ سرکار خانم ………………………….

عطیه ی الهی در دستان پر توانت نبض حیات را در نوزاد متجلی می سازد و ضربان قلبت ترنم آهنگ زیبایی است که نوید بخش مهر مادری است.

 

از اینکه با مهارت و حرارت و با شجاعت و شهامت به عنوان حلقه ی مهم ارتباطی و هماهنگ کننده ی بین اعضای خانواده و اعضای تیم بهداشتی – درمانی با ارایه ی مراقبت های مامایی با کیفیت مطلوب و تلاش در بهبود مستمر آن نقش بسیار مهمی در تامین سلامت زنان و مادران ایفا می نمایید؛ سپاسگزاری نموده و ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ماما؛ این لوح تقدیر، تقدیم حضور مهربانانه و مشفقانه ی شما می گردد.

 

با امید به اینکه با هم اندیشی و هم افزایی جهت افزایش آگاهی و تبادل اطلاعات در راستای سلامت مادر و نوزاد و راهکارهای تقویت و کاربردی نمودن خلاقیت بتوانیم از حداکثر توانمندی های فکری و عملی شما بهر ه مند گردیم.


به نام خدا

ادامه هستی در گرو تداوم برق شادمانه نگاه مادران و لبخند روشن و معصومانه نوزادان است و سلامتی این عزیزان مدیون تلاش شبانه روزی و بدون چشم داشتی است که برای مراقبت آنان بکار بسته اید.

روز جهانی ماما فرصت مناسبی برای یادآوری اهمیت و جایگاه مامایی در نظام سلامت ملی و تجلیل و قد رانی از خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه این گروه از همکاران و توجه به دیدگاه و انتظارات ایشان است . جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای خانواده پزشکی کشور ،به واسطه مهارت ،دانش ، ایثار اخلاص و معنویات خویش که همواره نوید بخش حیات ، نشاط و سلامت برای دخانواده های ایرانی بوده و به ویژه با توفیقات چشمگیر و خدمات ارزنده در جهت تامین سلامت مادر و کودک مایه مباهات نظام سلامت به شمار می آیند.

‌روز جهانی ماما را که همزمان با بهار طبیعت است به شما تلاشگران جامعه مامایی که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارید تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

 

سرپرست معاونت درمان
دکترداوود خیرخواه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *