جام جهانی فوتبال
ژوئن 20, 2018
مهدیت
مهدویت
جولای 5, 2018
جام جهانی فوتبال

جام جهانی فوتبال

نتایج و زمان برگزاری بازی های جام جهانی2018

روز یک شنبه (24 تیرماه 1397) ساعت 19:30

بازی فینال : فرانسه – کرواسی

روز شنبه (23 تیر ماه 1397) ساعت:18:30

بازی رده بندی : بلژیک – انگلستان


برنامه دیدارهای مرحله نیمه‌ نهایی جام جهانی 2018 روسیه

سه‌شنبه 19 تیر 1397
فرانسه – بلژیک، ساعت 22:30 (ورزشگاه سن پترزبورگ)

چهارشنبه 20 تیر 1397

کرواسی – انگلستان، ساعت 22:30 (ورزشگاه لوژنیکی)


برنامه دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه

جمعه 15 تیر 1397
فرانسه – اروگوئه، ساعت 18:30 (ورزشگاه نیژنی نوگورود)

برزیل – بلژیک، ساعت 22:30 (ورزشگاه کازان آرنا)

شنبه 16 تیر 1397

سوئد – انگلستان، ساعت 18:30 (ورزشگاه سامارا آرنا)

روسیه – کرواسی، ساعت 22:30 (ورزشگاه فیشت)


برنامه زمان برگزاری بازی های یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال2018

1) شنبه ۹ تیر: فرانسه- آرژانتین (ساعت ۱۸:۳۰ / استادیوم: کازان آرنا) ، اروگوئه – پرتغال(ساعت ۲۲:۳۰ / استادیوم: المپیک فیشت سوچی)
2) یکشنبه ۱۰ تیر: اسپانیا- روسیه(ساعت ۱۸:۳۰ / استادیوم: لوژنیکی مسکو) ، کرواسی- دانمارک(ساعت ۲۲:۳۰ / استادیوم: نیژنی نووگوراد)
3) دوشنبه ۱۱ تیر: برزیل- مکزیک(ساعت ۱۸:۳۰ / استادیوم: سامارا آرنا) ، بلژیک- ژاپن(ساعت ۲۲:۳۰ / استادیوم: روستوف آرنا)
4) سه‌شنبه ۱۲ تیر: سوئد- سوئیس(ساعت ۱۸:۳۰ / استادیوم: سن پترزبورگ) ، کلمبیا- انگلیس(ساعت ۲۲:۳۰ / استادیوم: اوتکریتیه آرنا(اسپارتاک) مسکو)


نتایج گروه A

[wp_table id=3833/]


نتایج گروه B

[wp_table id=3837/]


نتایج گروه C

[wp_table id=3839/]


نتایج گروه D

[wp_table id=3841/]


نتایج گروه E

[wp_table id=3843/]


نتایج گروه F

[wp_table id=3845/]


نتایج گروه G

[wp_table id=3847/]


نتایج گروه H

[wp_table id=3846/]


زمان دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی

گروه A : روسیه ، اروگوئه ، مصر ، عربستان

* * تاریخ و ساعت
روسیه عربستان 24خردادساعت19:30
اروگوئه مصر 25خردادساعت16:30
روسیه مصر 29خردادساعت22:30
اروگوئه عربستان 30خردادساعت19:30
روسیه اروگوئه 4تیر ساعت18:30
عربستان مصر 4تیر ساعت18:30

 


گروه B : اسپانیا ، پرتغال ، ایران ، مراکش

* * تاریخ و ساعت
ایران مراکش 25خردادساعت19:30
اسپانیا پرتغال 25خردادساعت22:30
مراکش پرتغال 30خردادساعت16:30
ایران اسپانیا 30خردادساعت22:30
پرتغال ایران 4تیر ساعت22:30
اسپانیا مراکش 4تیر ساعت22:30

گروه C : فرانسه ، پرو ،دانمارک ، استرالیا

* * تاریخ و ساعت
فرانسه استرالیا 26خردادساعت14:30
دانمارک پرو 26خردادساعت20:30
پرو فرانسه 31خردادساعت16:30
استرالیا دانمارک 31خردادساعت19:30
دانمارک فرانسه 5تیر ساعت18:30
استرالیا پرو 5تیر ساعت18:30

گروه D : آرژانتین ، ایسلند ، کرواسی ، نیجریه

* * تاریخ و ساعت
آرژانتین ایسلند 26خردادساعت17:30
کرواسی نیجریه 26خردادساعت23:30
آرژانتین کرواسی 31خردادساعت22:30
ایسلند نیجریه 1تیرساعت19:30
نیجریه آرژانتین 5تیر ساعت22:30
ایسلند کرواسی 5تیر ساعت22:30

گروه E : برزیل ، کاستاریکا ، سوئیس ، صربستان

* * تاریخ و ساعت
کاستاریکا صربستان 27خردادساعت16:30
برزیل سوئیس 27خردادساعت22:30
کاستاریکا برزیل 1تیرساعت16:30
سوئیس صربستان 1تیرساعت22:30
صربستان برزیل 6تیر ساعت22:30
سوئیس کاستاریکا 6تیر ساعت22:30

گروه F : آلمان ، مکزیک ، سوئد، کره جنوبی

* * تاریخ و ساعت
مکزیک آلمان 27خردادساعت19:30
کره جنوبی سوئد 28خردادساعت16:30
آلمان سوئد 2تیرساعت22:30
کره جنوبی مکزیک 2تیرساعت19:30
کره جنوبی آلمان 6تیر ساعت18:30
سوئیس مکزیک 6تیر ساعت18:30

گروه G : بلژیک ، پاناما ، تونس ، انگلیس

* * تاریخ و ساعت
بلژیک پاناما 28خردادساعت19:30
انگلیس تونس 28خردادساعت22:30
تونس بلژیک 2تیرساعت16:30
پاناما انگلیس 3تیرساعت16:30
انگلیس بلژیک 7تیر ساعت22:30
پاناما تونس 7تیر ساعت22:30

گروه H : لهستان ، سنگال ، ژاپن ، کلمبیا

* * تاریخ و ساعت
لهستان سنگال 29خردادساعت16:30
ژاپن کلمبیا 29خردادساعت19:30
سنگال ژاپن 3تیرساعت19:30
لهستان کلمبیا 3تیرساعت22:30
ژاپن لهستان 7تیر ساعت18:30
سنگال کلمبیا 7تیر ساعت18:30
301 views

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *