روز بسیج مستضعفین
نوامبر 22, 2017
متن روز جهانی معلولان
نوامبر 22, 2017

به گزارش روابط عمومی، همزمان با روز جهانی دریانوردی و در حاشیه مراسم گرامیداشت این روز و تجلیل ا ز دریانوردان نمونه ، از سوی امیر عباسی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ، از محمد مهدی بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.

گفتنی از سوی امیر عباسی از آقایان محمد شکیبی نسب معاون دریایی و بندری ، محمد قاسمی رییس امور دریایی و امیر حسین مخصوصی نیز به پاس تعامل و همکاریهای مستمر ، با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل امد.

متن لوح سپاس برای نیروهای مسلح

 

واعدوا لهم مااستطعتم من قوه انفال 60

 

سردار/سرهنگ / ……………..فرمانده ی دلیروشجاع ………………………..

 

 

آرزوی همیشگی انسان ها ، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است . نیروی انتظامی نیازیک جامعه ی آرمانی است و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند.

 

نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه های ظلم وفساد می کوبدتا ارمغان آور آرامش وعدالت باشد. امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است بدین وسیله ضمن بزرگداشت هفته ی مقدس نیروی انتظامی از تلاشهای بی شایبه شما حماسه ساز پیروز وسنگردار همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه ی تلاش شما طلوع می کند،این لوح تقدیر ،درکمال افتخار و در نهایت اقتدار تقدیم حضور جاودانه تان می گردد. باامید به اینکه دراستقرار نظم و امنیت، تامین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری ازدستاوردهای انقلاب اسلامی همواره کوشا و پویا باشید.

 

فرمانده ….. ناجا

1,847 views

دیدگاه ها بسته شده است