متن لوح تقدیر از استاد

تندیس و تقدیرنامه پلکسی زرین برای مشاور نمونه شرکت گلستان
تندیس پلکسی گلاس شیشه ای
آگوست 21, 2017
قیمت انواع لوحتقدیر جعبه ای چرمی بادوام برای تبریک سال نو کارمند نمونه
لوح تقدیر با جعبه چرم
آگوست 27, 2017

متن تقدیر از استاد

لوح تقدیر و تندیس برای استاد

طراحی و ساخت تندیس و تقدیرنامه برای استاد محترم

نحوه سفارش تندیس و لوح تقدیر برای استاد :

ابتدا نمونه های تندیس و لوح تقدیر برای استاد و انواع تقدیرنامه و لوح تقدیر برای استاد را درهمین صفحه از تهران لوح مشاهده فرمایید.

با شماره 09123788574 ویا 02188930127 تماس بگیرید و بودجه و تعداد مورد نیاز خود را اعلام نمایید.
( با توجه به بودجه و سلیقه شما، جنس و اندازه تندیس و لوح تقدیر استاد مشخص میشود)

متن تندیس و لوح تقدیر برای استاد و مطالب دلخواه خود را به شماره 09123788574 ویا 09057284166 از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.
( در ضمن تعدادی متن زیبا برای تقدیر و تشکر از استاد در پایین این صفحه گردآوری شده است.)

طرح تندیس و تقدیرنامه شما توسط طراحان سایت تهران لوح، طراحی میشود و برای شما ارسال میگردد.

در صورت تایید تندیس و لوح تقدیر استاد و یا تقدیرنامه برای استاد ،توسط شما ، به بخش اجرا ارجاع میشود.

تندیس یا لوح تقدیر مورد نظر ، توسط پیشرفته ترین دستگاه های لیزری ساخته میشود و برای تحویل آماده است.

 

هرگونه کپی برداری از نمونه های لوح تقدیر و تقدیرنامه برای استاد ، تهران لوح شرعا حرام است.


متن تقدیر ازاستاد 

ساخت تندیس استاد برتر دانشگاه

TP133-تندیس استاد برتر دانشگاه

جناب آقای دکتر/سرکار خانم دکتر …..
باسلام
روز استاد را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض نموده و روز استاد را بهانه می کنیم تا از زحمات چندین ساله شما در تربیت دانشجویان این مرزو بوم قدردانی نماییم. طول عمر و تندرستی از خداوند منان برای شما استاد فرهیخته آرزومندیم.
با سپاس
 
به نام پروردگار یکتا
همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند.از این منظر کشور وامدار همه ی استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند. روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.

متن تشکر از استاد محترم

با فرا رسیدن روز سترگ معلم فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت به پاس تلاش های گرانقدر شما در عرصه علم و دانش این لوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه ی شما می گردد. شادی، تندرستی و کامیابی را برای شما آرزومندیم.
به نام خداوند جان و خرد
چنان چون ‌که تن زنده گردد به جان به دانش فروزند جان و روان
استاد ارجمند جناب آقای / سرکار خانم
بدینوسیله از تلاش های بی دریغ شما در سالیان تدریس در… کمال قدردانی را داشته و امید است که همچنان این همکاری صمیمانه با حضور فرهیختگانی چون شما در جهت سازندگی این مرز و بوم ادامه داشته باشد. ضمن تبریک روز استاد، تندرستی و آرامش را برای شما از خداوند مهربان آرزومندیم.
کی ز نظر گریزد آن چهره ی آشنایتان یا ز دلی برون شود صحبت با وفایتان
رشد و توسعه همه جانبه ایران اسلامی در گرو شناخت، پرورش و هدایت استعداد های علمی در مسیر بالندگی کشور است. بدون تردید توفیق خدمت در جهت اعتلای علمی کشور و نیل به اهداف مقدس آموزشی،افتخاری است ستودنی و ارزشمند.

تکست قدردانی استاد ارجمند در 18 اردیبهشت

تقدیرنامه جعبه چوبی برای تشکر از استادحقوق بشر

TW43-تقدیرنامه جعبه چوبی برای تشکر از استادحقوق بشر

جناب آقای دکتر/ سرکار خانم دکتر
از اینکه با تلاش های ارزنده و با تلاش خستگی ناپذیر جهت تولید و اشاعه علم و معرفت ، در سالیان فعالیت خویش همت گماردید؛ در کمال احترام و به رسم ادب و اخلاص روز استاد را به شما استاد فرهیخته تبریک عرض نموده و این لوح سپاس ، تقدیم همت رفیع حضرت عالی می گردد.
رحمت ذات الهی همواره شامل حالتان، چراغ نورانی تجربه،گرما بخش زندگیتان و موفقیت روز افزون قرین لحظه های نابتان باد.

متن  ویژه روز معلم 

فروش تقدیرنامه جعبه چوبی برای استاد برتر دانشگاه تهران

TW29-تقدیرنامه جعبه چوبی برای استاد برتر دانشگاه تهران

چه آرام بر منبر سخن تکیه می زنی تا شهابِ ثاقبِ سخن را به سمت اهریمن سکون وپستی و رخوت نشانه کنی ، جواهر کلامت را بر سطحی از تاریکی پاشاندی تا معرفت بگسترانی و رنگ رنگ بهار را هدیه کنی . تو بهار مکرری که با حضور حیات بخش خویش زمستان نادانی را پایان میدهی . به سخن که می ایستی پنجره ای از امید می گشایی.دغدغه ات همیشه این است که حیات بشر،بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا، مکتب و دین همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ و ارزشهای دینی و میهنی فراهم نگردد . وقتی کشتی عمر انسانی از مسیر مدرسه عبور می کند،دستان تو لبریز از فانوس می شودواز امواج سهمگین ایام،عبورش می دهی و چون نسیمی که کشتی را به سمت ساحل سعادت و خجستگی هدایت می کند بر بلند ای کلمه می ایستی و «دیدارآشنا» را مژده اش میدهی . در عظمت یاد تو چه یادکردی عزیزتر و آسمانی تر از این دُر گرانقدر که از منبع فیض کلام، پیامبر مهر و رحمت و ارشاد، خلاصه دل و جان عالم، مقصد آفرینش و مقصود گیتی گردون، اول انبیا در رتبت و آخر ایشان در رسالت، محمد مصطفی (ص) فرو تراویده که :
اِنّی بُعثتُ مُعلِّماً
ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت فیلسوف عالیمقام،استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفنه تجلیل از مقام شامخ و بزرگ معلم، بدینوسیله اززحمات و تلاشهای خالصانه شما در انجام مطلوب وظیفه سنگین خویش در سنگر تعلیم و تربیت صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم . امید است پیوسته موفق و پیروز باشید .

 

تقدیرنامه برای تشکر از زحمات بی وقفه معلم قرآن

فروش لوح تقدیر استاد نمونه

TW11-لوح تقدیر استاد نمونه

« ق و القرآن المجید» من قرأ القرآن و هو شابٌ مومن اختلط القرآن بلحمه و دمه. هر کس قرآن را تلاوت کند در حالی که جوانی مومن باشد قرآن با گوشت و خون او آمیخته می­گردد. امام صادق علیه السلام   بردار ارجمند آقای ………. سلام علیکم خدا را شاکریم که رشحات نورانی دریای پر برکت قرآن شامل حالمان شد. و تقدیر خداوند بر این تعلق یافت، که درجهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرآنی تلاشی هرچند ناچیز نمائیم.نظر به اینکه جنابعالی توفیق داشته اید با حضور ارزنده خود در مسابقات  ………. شرکت نمایید و در اجرای مسابقات قرآنی تلاش بی دریغ داشته باشید، بر خود لازم می دانیم بابت حضور سبزتان از جنابعالی تقدیر وتشکر نماییم.  و کسب مقام برتر این دور از مسابقات راتبریک گفته و آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء بصیرت و معرفت قرآنی درسایه الطاف بی دریغ الهی مسئلت داریم .

متن تقدیرنامه برای روز معلم

«بسمه تعالی» (إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ يِهْدِي لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ) آموزگارمحترم؛ آقای/خانم:  ……………  با سلام و تحیّات الهی؛ قرآن سرچشمه‌ای است که تمامی بندگان حضرت دوست با فهم دقیق آن سراپا غرق در آن می شوند و شاگردان خوب قرآن هم با عمل به آیات شریفه‌ی آن،  زمزمه‌ی معنادار آن کلام شیرین را بر زبان خود جاری می‌سازند و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود می‌سازند. بسیار خرسندیم از اینکه در این مسابقات قرآن کریم در بـین دانش‌آموزان مدرسه  باعث موفقیت دانش آموزان شده اید.

متن لوح تقدیر روز معلم

سلام برتو ای گوهر گرانقدر و ای دُر گرانبهای قله های ایثار و استقامت ، تو با نسیم علم ودانشت طراو ت خاصی به این بدن های خواب و نا آگاه ما بخشیدی ، تو باعث شدی تا ما از تاریکی و ذلت جهل بسوی روشنایی وسربلندی علم و از غبار کده بی معرفتی و نا آگاهی بسوی دهکده علم معرفت راه یابیم . به راستی اگر تو نبودی چه کسی دستگیر ما دراین طوفان سهم گین زندگانی شده وما را بسوی کشتی پر بار علم و معرفت راهنمایی میکرد . مگر نه این است که تو چراغ راه ما دراین دهکده امتحان و بلکه ظلمت کده غفلت و از خدا بی خبری شدی ، تو که بعنوان یک معلم دلسوز هیچگاه دست پر مهر و محبت ومملو از امیدت را از سر ما برنداشتی و شب وروز به راه درست و صراط مستقیم بودی ، همان راهی که تمام پیامبران الهی وامامان معصوم (ع) تا اخرین نفس شان سعی داشتند مردم را از منجلاب غفلت وانحراف بسو ی رستگاری ابدی سوق دهند و راهی که فلاح و رستگاری ما در آن نهفته است . پس این تو بودی ای معلم آزاده که آزادی و آزادگی را به ما اموختی و به ما یاد دادی که چگونه با سلاح برنده ایمان خودرا از زنجیر های اسارت و بردگی این دنیای دنی رهانید . سلام ابدی ما نثار گام های استوارتو باد ای معلم عزیز ، تو باعث شدی تا ما آفریدگار حقیقی خودما را بشناسیم و به دستورا ت او عمل کنیم و با کارهایی خدا پسندانه خودما بجای نارضایتی او سایه لطف ومهربانی اش را بر سر ما احساس کنیم . بهشت جاویدان جایگاه ابدیت باد ای معلم عزیز . بار دیگر روزت مبارک باد .

تکست تقدیرنامه از استاد برجسته

قیمت لوح سپاس با چعبه چوبی برای استاد نمونه

TW21-لوح سپاس با چعبه چوبی برای استاد نمونه

جناب آقای ………. با تبریک انتخاب شما به عنوان آموزگار نمونه استان درسال ……….، از حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان آن شرکت در پیشبرد هدف آموزش در راستای تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی می شود . از درگاه خداوند تبارک وتعالی، توفیق روزافزون آن مجموعه را خواستاریم .

متن لوح تقدیر برای تشکر از معلم دبستان و پیش دبستانی

قیمت تندیس طرح شیشه وفلز روز استاد

TP76-تندیس طرح شیشه وفلز روز استاد

به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف  آموزش بهداشتی و ایمنی درمحیط کار تقدیم می دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف عالیه بهداشتی، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف وپرافتخار ایران
 

متن لوح تشکر از استاد دانشگاه

با توجه به اینکه قرآن سرچشمه همه کتابها است و همه کتب برای اینکه کتابشان مورد توجه ومطالعه خوانندگان قرار گیرد از او وام می گیرند همچنین برای اینکه این کتاب بزرگ ومعجره پیامبر مورد توجه دانش آموزان  قرار گیر د ، اینجانب لوح تقدیری برای قدردانی از معلم قرآنی تقدیم مینمایم.

 

متن تقدیرنامه فرهنگی و هنری

  ن و القلم و ما یسطرونقسم  باد بر  نون  و آنگه  قلم          به هر چه که با آن نویسند همکه از لطف  و  از رحمت  کبریا          گرفتی  تو عقلی  تمام  از خدا همکارهنرمند خوشنویس جناب آقای……………………………..فرهنگ و هنر که حاصل عقل  سلیم و ذوق لطیف است با انسان هایی از این تبار ، اعتبار می یابد.به پشتوانه ی دانش ، بینش و نگارش در هنر خوشنویسی و در کمالِ کمال خواهی ،آرمان طلبی و رشد و بالندگی و به پاس رفتار لطیف و نوشتار ظریف که با ترکیب رفعتو رافت همداستان است این لوح تقدیر  ; از دریچه ی هنر و از روزنه ی سپاس ، تقدیم حضور  گهر بارتان می گردد.با امید به اینکه این موفقیت شایان به همت ، حمیّت و حکمیت همکارفرهیخته و فرزانهای چون شما تداوم یابد.از خالق زیبایی ها مسالت داریم که توفیق رفیق طریقتان گردد و آثار ارزشمندتان درچشم همگنان ماندگار باشد.قلم را آن زبان نَبوَد که سرّ عشق گوید باز             ورای حدّ تقریر است شرح آرزومندی   ان هذا القرآن یهدی للتی هی اقوم همانا که قرآن شود راهبر                       به راهی کز آن نیست پاینده تر همکارمحترم مانوس با قرآن  جناب آقاي ……………………………….از اینکه با اعتماد وافر و اطمینان خاطر در پرتو چلچراغ قرآن ، به سعادت زندگی در وسعت حیات جاوید کتاب الله عنایت داشته و به توفیقات الهی درتعلیم وتربیت قرآنی وآموزش قرآن به نسل آینده  به شکرانه ی این توفیق وبه پاس قدردانی از زحمات ارزشمندو خطیر جنابعالی این لوح سپاس با ایمان و اخلاص تقدیم حضور سرشار از معنویت و برکت شما می گردد.   امید است درپناه رب جلیل پایدار و برقرار و عزت مدار باشید و در دل مومنان ماندگار.اللهم نور قلوبنا باقرآن و زین اخلاقنا بالقرآن واصلح امور نا بالقرآن با توگر خواهی سخن گوید خدا ، قرآن بخوان                تا  شود  روح  تو  با  حق  آشنا  قران  بخوان رتل  القرآن  ترتیلا  ،  خدای  رحمت  است              می دهد قرآن به  جان و دل صفا ،  قرآن بخوان   هذا فضلا من ربک ذلک هوالفوز العظیم   دخان 57که این فضل ازسوی یزدان توست                             همین بود فوز عظیم ازنخست جناب آقای :به مصداق آیه ی شریفه ی ومن شکرفانمایشکرلنفسه وبه شکرانه ی توفیق وبه رسم ادب و ارادت ; بسی شایسته است ازتلاش های بی شایبه و زحمات صادقانه ی جناب عالی که در برپایی و برگزاری    برنامه های آموزشی وپرورشی وفراهم نمودن محیطی آرام   وصمیمی همت وسعی وتلاش مضاعف مبذول داشته اید;کمال تشکر وتقدیر راداشته باشم .باامید به این که همواره توفیق ، رفیق طریق سعادت ، سیادت وسلامت شما باشد.

استاد گرانمایه/ معلم گرانقدر / همکار ..

بسمه تعالی  به مناسبت اقامه یکصد و دهمین نماز جمعه شهر نصرآباد ، به نام امام علی علیه السلام ، در اول اسفندماه 1393،  شورای اسلامی و شهرداری ، هیات امنای مسجد جامع صاحب الزمان علیه السلام و کانون فرهنگی هنری انتظار با اهدای لوح  سپاس از حضرت حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فرهنگ ، امام جمعه محترم شهر نصرآباد  تقدیر نمودند. متن تقدیر نامه کانون انتظار به شرح زیر است. بسم الله الرحمن الرحیم                    ” یا ایها الذین امنوا اذا نودی للصلوه من یوم الجمعه فاسعوا الی ذکر الله و ذروا البیع ذلکم خیر لکم ان کنتم تعلمون” ” سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مبارک.” جناب مستطاب حضرت حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فرهنگ                 امام جمعه فرهمند و فرهیخته شهر نصرآباد             با نام و یاد خدای متعال و درود و سلام و صلوات بر حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم وخاندان پاک و مطهرش، و با دعا جهت سلامتی و تعجیل در فرج موفور السرور حضرت ولی عصر ارواحناله الفداء، و دعا جهت سلامتی و طول عمر با خیر و برکت برای مقام عظمای ولایت و همه خادمان صدیق و مشفق اسلام و قرآن ؛ اکنون که با گذشت بیش از دو سال از اقامه نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه درشهر نصرآباد ؛ به نام مولا و مقتدایمان یعسوب الدین حضرت امیرالمومنین علی ابن ابی طالب علیه السلام  توفیق اقامه یکصد ودهمین نماز جمعه درشهر نصرآباد نصیب گردیده است؛ و به فضل الهی و برکت قرآن و عترت و خلوص نیت جنابعالی و حضور چشمگیر مردم  متدین و ولایتمدار شکوه روز اول همچنان پایدار و پویاست؛ جا دارد صمیمانه از حضرتعالی که با جوهر خلوص و قلم تدبیر و اکسیرتعامل و عزم جزم در راستای اجرای وظایف و خدمت بی منت و سعی و مجاهدت خالصانه ، گام در راه ارتقاء کمی و کیفی امور معنوی و فراتر از آن حل مشکلات مادی اهالی برداشته اید ، و زمینه سرور ملت و رضایت حضرت احدیت را فراهم کرده اید، و با تلاش های شبانه روزی و پیگیری های مستمر، عامل جوانه زدن بذرامید در دل مردم  بزرگوار و قوت قلب مسوولان دست اندرکار شهر و منطقه شده اید، و با تعاملات شایسته با مقامات مختلف ، نظر مثبت آنها را به نصرآباد و جرقویه معطوف داشته اید، تا با شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و آگاهی از نیازها و مشکلات مردم کمر همت ، برای حل مشکلات ببندند ودر جهت برداشتن نقاب محرومیت از چهره این خطه گام های بایسته بر دارند؛ تقدیر و تشکر می نمایم و  امید وارم به فضل الهی با اتکال به ذات اقدس ایزد منان و تمسک به قرآن و عترت مملکت وجودتان  همواره سرشار از خیر و برکت و نور و از هر گزند و آسیبی به دور و خالق و مخلوق از …

 


متن تقدیرنامه تقدیر از معلم قرآنی

 برادر گرامی جناب آقای ……….   قدم نهادن درمسیر فرهنگ  و هنر، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم هایی محکم و استوار، بصیرتی دین مدار و پر عیار می طلبد. توانمندی های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه می باشد. از باریتعالی برای شما و علاقمندان به اعتلای فرهنگ و هنر میهن اسلامیمان توفیقات روزافزون و بهره وری آرزومندم . مدیر کل دفتر ……….
 

متن لوح تقدیر و تشکر از معلم نمونه

قیمت لوح سپاس با چعبه چوبی برای استاد نمونه

TW21-لوح سپاس با چعبه چوبی برای استاد نمونه

بردار ارجمند آقای ………. « مسئول محترم موسسه قرآنی ………. » سلام علیکم اکنون که رشحات امواج دریای بیکران الهی شامل حالمان شده و مقدراتش بر این تعلق یافته که درجهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرآنی تلاشی هرچند ناچیز نمائیم، خدای متعال را شاکریم . نظر به اینکه جنابعالی توفیق داشته اید با هماهنگی ارزنده و کامل خود با سازمان ………. و شرکت درجلسات هم اندیشی سال ……. به منظور اجرای برنامه های متنوع قرآنی تلاش بی دریغ داشته باشید، بر خود لازم می دانیم بابت همه تلاش های انجام شده از جنابعالی تقدیر وتشکر نماییم. پیشاپیش طلیعه بهار طبیعت سال ………. راتبریک گفته و آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء بصیرت و معرفت قرآنی درسایه الطاف بی دریغ الهی مسئلت داریم . رئیس شورای ………

متن تقدیرنامه برای 18ام اردیبهشت روز معلم

سرکار خانم /جناب آقای سلام علیکم راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیره ی نورانی نبی معظم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، و اهل بیت مکرم او انسان دربند خاک را به معراج حضور می خواند . و چه خرم هنری که از چشمه ی معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان اهل بیت محمدی معطر شود و چه معماری باشکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه درسیره آنان بیابد . و امروز کاخ آباد هنر به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج است و این مراسم نیز با نام عید غدیر همانا نقطه حضور پربرکت در چنین فضایی است . باشد که به پاسداشت آن کانون رحمت و وحدت، سراپرده دار نقشی از رهپویی صراط او باشند . با اهداء این لوح، مراتب سپاس خود را از مشارکت و همدلی شما دراین مراسم اعلام می دارد .

متن لوح سپاس ویژه تجلیل از زحمات استاد محترم

سرکار خانم /جناب آقای   سلام علیکم اکنون که رشحات امواج دریای بیکران الهی شامل حالمان شده و مقدراتش بر این تعلق یافته که درجهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرآنی و ولایی تلاشی هرچند ناچیز نمائیم، خدای متعال را شاکریم . نظر به اینکه جنابعالی توفیق داشته اید با هماهنگی ارزنده و کامل خود با اداره فرهنگ وارشاد اسلامی به منظور اجرای برنامه عید تا عید تلاش بی دریغ داشته باشید، بر خود لازم می دانیم بابت همه تلاش های انجام شده از جنابعالی تقدیر وتشکر نماییم. پیشاپیش طلیعه بهار ولایت را تبریک گفته و آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء بصیرت و معرفت قرآنی و ولایی درسایه الطاف بی دریغ الهی مسئلت داریم.

متن لوح برای تقدیر از استاد گرانقدر

قیمت تندیس و لوح سپاس

TP121-تندیس و لوح سپاس

معلم گرانقدر جناب آقای/سرکار خانم ….. باسلام با نام و یاد ایزد دانا آغاز به سخن که می کنید از لابه لای کلماتت طنین صدای انبیاء به گوش میرسد.تبار این کلمه ها به اندیشه هایی می رسند که خزانه دارشان لقمان حکیم بود .تو میراث دار گنجینه های حکمتی.آغاز به سخن که میکنی ، کلمه ها به پرواز در می آیند و بالا میروند و می پیوندند با کانون هرچه «کلمه طیبه» است. سخن بگو تا چشمها ،از خواب ندانستن بر خیزند ، تا قدم های خشکیده توانی تازه بگیرد ، تا حرفها و گفته ها ، مهمانمان کنند در لحظاتی چند. سخن بگو تا حروف الفبا دانه دانه بر زمین باران ندیده جانمان ببارد و خوشه خوشه حدیث زندگی از وجودمان بروید نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم به پاس اینکه عاشقانه به رویشمان کمر بسته ای مقامت را ارج می نهیم و روز بزرگ معلم را به شما تبریک عرض مینمائیم. سلامتی و طول عمر و همواره معلم بودن را از خداوند متعال برایتان آرزومندیم.
مدیر آموزشگاه
 
معلم گرانقدر جناب آقای/سرکار خانم ….. باسلام آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تبجیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم. آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد.
51,869 views

1 اظهار نظر

  1. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه
    بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *